2003-08-20

Alfa Romeo Gyorsulási Verseny

Ezúttal új helyszínen, egy fóti bevásárlóközpont parkolójában rendezte meg szokásos gyorsulási versenyét az Alfa Romeo Klub Magyarország.
Események >> 2003

A gyorsulási verseny a klub egyik legsikeresebb rendezvénye, erre kíváncsiak a legtöbben. Most sem volt ez másképp, a futamokat hatalmas érdeklődés kísérte.

A rendezvényen szép számmal képviseltették magukat a Cuoresportivo.hu tagjai is. Közülük került ki a 156-os szépségverseny győztese és második helyezettje is: Joe autója 8 szavazattal előzte meg Szilárd 156-osát.

A rendezvényen jelen volt a Maserati klub is, amelynek egyik autója csúnyán megalázott egy emberkedő Ford Mustangot :)

Sajnos a helyszínválasztás nem volt a legszerencsésebb, az egyik 155-ös valószínűleg fékhiba miatt felcsúszott az egyenes végén lévő körforgalom dombjára, ahol a futóműve csúnya sérüléseket szenvedett.