Fórum >> Egyebek >> Ti kire dudáltok? (autós szégyentábla :)

Coyote2017-08-02 20:02:56 // 3466
A név mint olyan a magyar nyelvben nagybetűvel irandó a kezdő betű. Ha a markomba finganék abban is több inteligencia lenne mint benned te f...po földben lévő növényi rész.
VV62017-08-02 19:59:11 // 3465
Köszönöm mindenkinek, hogy hozzászólásával alaposan alátámasztotta kis elméletemet :D
VV62017-08-02 19:57:51 // 3464
Engedd meg, hogy kommentedhez illeszkedő hangnemben válaszoljak.
A coyote ugye egy kutyaféle? Hát akkor kussolj, ha nem tudsz rendesen beszélni.
Liquid2017-08-02 18:08:33 // 3463
kezdesz ismét túl messzire menni...
Zolibácsi2017-08-02 17:53:22 // 3462
Mondtam en hogy belefingott a nullas lisztbe....
WarbiRunner (Gyuri)2017-08-02 17:41:57 // 3461
Nem írtam, hogy a dízel szaromra lennél irigy. Magadra vetted? Ehh...de kár.
Sőt, nem személyeskedtem és nem nyilvánítottam véleményt sem az autódról, sem rólad. Biztos egy bunkó antiszociális és intoleráns dízeles vagyok, azért.
Örülök, hogy a logikáddal ennyire elégedett vagy, tartsd meg magadnak, ha kérhetlek.
És legyél szíves ennek megfelelő hangnemben írni, mások tiszteletben tartásával.
Remélem érthető a te logikáddal is ez a szimpla kérés.
Coyote2017-08-02 17:38:48 // 3460
Szerintem írj egy kérelmet, hogy töröljék a regisztrációdat és húz el .......a .....a. Gondolkodjál már, hogy mit írsz te f....lap.
Ilyen ember mint te nem kell ennek a közösségnek. Vegyél egy ajudit vagy egy béemvét az huzz oda. Oda való ember vagy közéjük.
VV62017-08-02 16:58:10 // 3459
Haha! Miért lennék irigy a dízel szarodra? Nekem aztán ingyen se kéne :D A logikámra meg aztán végképp nem lehet panasz. Azt se tudod, hogy mi az :D
WarbiRunner (Gyuri)2017-08-02 16:13:44 // 3458
Atya ég... ez most komoly?
Mások jóléte hol függ az én autóm szagától és hangjától? Ez konkrét baromság.
Baromságot én is tudok kitalálni. Az öreg dízelem egy valaha volt prémium használati tárgy újrahasznosítása. Vagyis nettó környezetvédelem, hiszen 1.2 tonna veszélyes hulladéktól mentettem meg a bolygót. Valamint egy új autó előállításával járó CO2 kibocsájtástól és egyéb környezetszennyezéstől. És abban a tudatban ülök bele, hogy több köze van ennek a környezetvédelemhez, mint a villanyautóknak. Megmagyarázzam? Megnyugtatja a lelkemet, hogy ezzel jót teszek az emberiségnek és a bolygónak, a politikusok meg pukkadoznak, mert a haver haverja nem tud rám sózni egy vadi új dodzsemet :-) És elönt a zen nyugalom...
Ja, nem is ettől önt el a zen nyugalom. Tényleg. Hanem attól, ha beülök a semmilyen közvetlen anyagi előnyt nem kínáló, emberiséget nyomorba döntő 2.4 dízelembe, behúzom D-be és hallgatom az 5 henger hangját. És figyelem az embereket akik örömmel néznek az utcán egy szép autót, beszédbe elegyednek velem, és mindenkinek jobb lesz a napja. És hogy mit szarok le? Az irigységet ami fura és logikátlan beszólásokra indít egyeseket..
RomeoOne2017-08-02 13:07:06 // 3457
Legalább nem teszel másoknak rosszat a hangjával :)
VV62017-08-02 09:31:25 // 3456
Gondoltam már rá, csak annak meg nincs hangja, ezért nem érezném jól benne magam, aztán meg emiatt intoleráns lennék :D
RomeoOne2017-08-02 09:08:56 // 3455
Azt hiszem neked inkább egy villanyautó kéne, ha ekkora jobbítója vagy az emberiségnek :DDD
Zolibácsi2017-08-02 07:18:27 // 3454
szóval azért mert valakinek dízel autója van már üldözni kell?
Kicsit meredek ezt állítani, mikor a világ a dízel autók felé terelte az embereket az elmúlt 20 évben és most jöttek rá, hogy mégsem ez a jó irány.
Csak azért mert valakinek a dízel autó használati tárgy és egy nap alatt többet megy vele mint te egy hónap alatt az nem a dízel autó hibája és nem is a gazdájáé.
nem vagyok autómérnök, de biztos van különbség az eu2-es benzin és eu4-5 dizel motorok környezeti terhelésénél.
igazából az intoleráns az te vagy, mert a többiek üzemanyagtól függetlenül elvoltak egymás mellett. Aztán jössz te és belefingasz a nullás lisztbe.
VV62017-08-01 23:58:52 // 3453
Na de politikus akarsz lenni...azé ez nem nómáális.
Egyébként ők milyen audival járnak, dízellel vagy benyással?
Liquid2017-08-01 23:52:29 // 3452
na erről meg én mondok le, tökéletes vagyok hova javuljak ? :D
VV62017-08-01 23:50:03 // 3451
Gondolj arra, hogy Szókratész is beszólogatott az embereknek, mert szerette volna őket jobbá tenni.
Liquid2017-08-01 23:44:06 // 3450
hú de messze kerültünk, lassan nehéz lesz viccesen felfogni amiket írogatol...
De ha már magyarázunk hát hajrá: szóval az intoleráns az aki folyton beszólogat másoknak még ha ezt netán viccesen próbálja előadni (persze csak magának vicces a legtöbb esetben).
Amúgy meg semmi előnyét nem látom a dízelnek, mert pont annyit kajál mint a Panda vagy anno a 156. Mások jóléte valóban nem mindig érdekel, de ezzel szintén nem vagyok egyedül és tényleg semmi köze a nyáltípushoz.
Korrupt politikus meg igen szívesen lennék :)
VV62017-08-01 23:36:57 // 3449
Látod, itt van a kutya elásva, az utolsó mondatnál. Ezen nem kell spórolni. Vagy ha úgy érzem, spórolni akarok, akkor leülök egy székre és nem megyek sehová.
Másrészt, amennyit megyek vele, attól fogyaszthatna 300 litert is százon, nem sokat jelentene :)
Végül elmagyarázom, miért intoleráns a dízeles. Tudja, hogy másoknak rosszat tesz az autója szagával meg a hangjával, de mivel számára ez előnyös, nem törődik vele. Tehát igazából leszarja mások jólétét a saját anyagi előnye miatt. Innen nézve nem különbözik a korrupt politikustól, bármelyik rablótól, stb.
VV62017-08-01 23:28:15 // 3448
Olyat kell írni, ami felkelti a figyelmet. Egyébként igen; szép motorhang=fél boldogság. És ha még jól is megy, teljes a nirvána. Ha viszont kerreg meg büdös, nem csoda, ha ideges a szegény emberfia és könnyen felkapja a vizet:) És akkor már csak az marad, hogy mindenki hülye meg izmozik, aki másképpen akar menni, mert pl épp műtik az apját, vagy szül a felesége vagy elkésett a munkahelyéről.
Azért lehet, hogy Manky is jobban örülne egy V12-es 300 lónak mordorfelhők nélkül.
Liquid2017-08-01 22:48:59 // 3447
te biztos tudod :)
Amúgy valóban agresszív és intoleráns módon közlekedek szinte mindeig, viszont a z a benyás UNO-val, a 2.0TS 156-tal, az 1.2 8V Pandával is ugyanúgy mászkálok, de még a Samarából is kihoztam amit lehetett.
Értemén hogy sokat fogyaszt a V6 és spórolni kell, aztán még meg is kell magyarázni :D
Coyote2017-08-01 20:38:59 // 3446
Már ne is haragudj, de szerintem ez nem igaz. Nekem is dízelem van és az utakon nagyon toleráns ember vagyok és hozzá nyugodt is. Nem igazán értem mi a kettő közt az összefüggés....
Volt benzines autóm is, meg dízel is. Nem azért nincs benzines autóm mert "csak hát....ugye"
Egszerűen jobban kedvelem a dízel motor karakterisztikáját, ennyi.
RomeoOne2017-08-01 20:03:58 // 3445
Hát ezen kész vagyok
Sosem tudom, hogy viccelsz vagy csak komolyan gondolod, amiket írsz...
Szóval a dízelesek frusztráltak, amiért nincs egy jó benzines kocsijuk, de akinek benzinese van, azt megszállja a Buddha és földöntúli nyugodsággal autózik az egyszerű halandók között?
Én szeretem a benzinest, de egy JTDm motort biztos soha nem cserélnék le egy TS-re. Jó motor, ha megy, de nyűgös. Szerintem Manky sem cserélné le az 5 hengeres dízelét - amiből több mint 300 lóerőt és 600 Nm-t tud kicsavarni - egy benzinesre.
Meg mondjuk akkor sem látom ebben a logikát. Egy benzinest motort még jobban kell forgatni, mint egy dízelt, én baromira nyomnám annak is. Nem Szentlélekként rónám az utakat és földöntúli tekintettel nézném, ha beleállnak a seggembe és izmozni akarnak nekem. Érdekesen látod te ezeket a dolgokat
VV62017-08-01 18:32:21 // 3444
A dízelesek intoleránsok. Nyilván mert igazából benzinest szeretnének, csak hát...ugye.. :) Én mások szeszélyeit is megértéssel kezelem, ezért nincs kire dudálnom.
WarbiRunner (Gyuri)2017-08-01 17:24:32 // 3443
Biztos arra, hogy a kormosok büszkén róják az utakat és mindenféle dolog történik velük, míg a benzinesek a garázsban pihennek különböző okokból :-P
Liquid2017-08-01 16:09:27 // 3442
ezt most mire érti kend? :)
VV62017-08-01 15:41:24 // 3441
Erről inkább lemondok
RomeoOne2017-08-01 15:32:57 // 3440
Lehet, hogy neked is be kéne ruházni egyre, hogy érjen egy kis izgalom :D
VV62017-08-01 12:58:40 // 3439
Milyen érdekes, hogy mindig a kormosokkal esnek meg ezek a nagyszerű kalandok...
RomeoOne2017-08-01 11:45:37 // 3438
Engem hétvégén találtak be a hülyék. Hazamentem szülőkhöz Jászságba, 2 utcára a háztól a kereszteződés közepébe beáll egy fogatlan cigányasszony és mutogat, meg magyaráz. Mondom mi a bánatot akar ez? Odajön mellém, lehúzom az ablakot erre a fogatlan szájával magyaráz, hogy vigyem már el egy darabon arrafelé és mutogat a másik irányba. Nem is értettem, hogy ez mit képzelhetett úgy egyáltalán. Adtam egy gázfröccsöt és otthagytam a porban :D
Hazafelé meg Újszász közepén a főúton ugrik ki elém egy vénember, beleálltam a fékbe meg a dudába is. Az is odajön a kocsi mellé magyaráz, hogy nagyon éhes, nagyon éhes. Dől a pofájából a cefreszag. Mondom húzzon már innen, kéregessen máshol, ne a főút közepén, mert elgázolják és otthagytam. Néztem is utána a kocsin, hogy rá van tán ragasztva valahol a vöröskereszt vagy a Máltai Szeretetszolgálat jele vagy miért gondolja mostanában az összes cigány meg alkoholista csöves, hogy majd én jótékonykodom velük?
Coyote2017-08-01 11:00:17 // 3437
Amúgy meg igen....igazad van :-))) Végülis saját akarata van Bellának, én csak teljesítettem azt :-D
Liquid2017-08-01 10:19:18 // 3436
Nekem a tükrömet csukta be egy A4 vagy A6 szombaton, de én sem dudáltam :) Szerencsére sehol semmi sem látszik, a tükrön volt egy kis letörölhető festékfolt.
A 82-n haladunk erősen hazafele, Zirc után van egy hossan elnyújtott S-kanyar, szépen belátható, nincs záróvonal se. Na ott szokás szeirnt megelőztem 3 autót, és a középső volt az ódi, aki úgy döntött kicsit behúzódik, én meg le a padka fele, de az meg mély volt így nem mertem nagyon lemenni. Csatt, és becsukódott a tükör.
Kazes☻2017-08-01 09:56:11 // 3435
Hejjj... micsoda sztori, papikám... de hát nem is dudáltál! ;)
WarbiRunner (Gyuri)2017-08-01 09:55:15 // 3434
"bár nem szokásom ilyet tenni és bele menni egy ilyen játékba, de most valami miatt így lett."

Az autó akarta. Én szóltam :-)
Zolibácsi2017-08-01 09:45:55 // 3433
Vasarnap, m5 re hajtanék fel szeged felé delpesten, az auchan magassagaban 80-al megyek, elottem autok. Peugeot 307 vagy megerkezik es a szalagkorlaton akar megelozni. Mire felertunk a szerviz utrol az m5 felhajtora mar mentunk 100-al. Emberunk meg mindig 2 kerekkel a szalagkorlaton akar menni mellettem. Nezem a tukrot senki nem jon pont. 100-nal 5. Nyomtam egy padlot 200- nal 6. Az elejen a peugeot meg kivagodott mellem hogy elozzon. Azota sem lattam, mert a tukorben eltunt
Coyote2017-08-01 08:17:49 // 3432
Az a nap is izgisen indult.....
Munkába menet reggel elindultam, szépen komótosan had melegedjen a dízel. Főúton haladván gondoltam biztonságba vagyok ám ekkor jobbról kikanyarodik elén egy szivik(2001-es kb). Mivel lendületben voltam enyhe kormány mozdulattal kikerültem. No ekkor valami el durrant kedves barátomnál mert el kezdte túrni a kocsi farát. Mivel lakott területen voltunk még és mivel amúgy se vagyok egy idegbeteg alkat nem is foglalkoztam vele, haladtam szépen 50-el.
Nálunk a faluban van egy lámpás gyalog átkelő.pont a főtéren.
Drága ujdonsült barátom gondolván neki egy lámpa nem fogja meg mondani mikor induljon és álljon meg a tilos jelzésnél hipp-hopp kikerült és át haladt rajta. A lámpárol csak annyit, hogy kb 15 mp mire ujra zöld lesz.
Gomdoltam had menjen, lehet életbe vágóan fontos a dolga.
Tovább haladva egyszer csak feltűnik egy régi/új ismerős, de jó....biztos meg várt, hogy együtt kocsikázzunk :-) sajna rá kellett jöjjek, hogy az elötte lévő kocsik tartják fel és nem engem várt :-(
Jön az izgi rész.......
Tovább haladva barátom elöl el fogytak az autok, el kanyarodtak Gyömrő felé. Itt a remek alkalom gondolta és husss. Az irgalmatlan nagy sportdobja csak úgy üvöltött, meg hörgött, csak hát valahogy a lendület elég lassan jött meg neki.
Kicsit hagytam had vegye fel a tempóját. Már 120-nál jártunk mikor észleltem, hogy kezd alább hagyni barátom ereje. Kicsit lemaradva adtam egy kis kedvet neki, hogy most aztán ökölbe szorított kézzel a levegőbe csaphasson, hogy ez az.... Jól meg mumutattasak én tudtam miért maradok le ;-) bár nem szokásom ilyet tenni és bele menni egy ilyen játékba, de most valami miatt így lett. Szoval 4-ikben haladva, kényelmes 120-as tempónál szépen eltoltam a gázpedált magamtól, irányjelző ki balra, bele néztem a tükrökbe és meg kezdtem az előzést. Barátom mellé érve még meg próbálta lendületet venni, csak úgy morgott a kipuffogója (nem is értem hogy bírja azt hallgatni egész nap) de aztán rá kellett jönnie itt nem ő lesz az aki. Szépen meg előztem.
Szóval egy kis izgalommal telt a reggelem, csak nem értem minek kellett ez az egész?
VV62016-01-04 04:49:33 // 3431
Nincs is dudám. A nőknek van:)
Marklar1552016-01-03 23:21:12 // 3430
Aki nem káromkodik, az nem is tud vezetni. :D :D
Liquid2016-01-03 23:14:35 // 3429
a dudát én se nyomom, csak szitkozódok :)
Marklar1552016-01-03 22:15:31 // 3428
Amióta elmúltam 45. Tökre lenyugodtam, s a gázt nyomom,nem a dudát... :D
Marklar1552016-01-03 22:14:29 // 3427
Ma is megtudtál valami újat. :D :D :P
Liquid2016-01-03 21:19:25 // 3426
annyi gyökérrel találkozok, hogy már nincs kedvem leírni :)
Mondjuk igazán naggyal már rég hozott össze a balsors.
MiszöszFőnök2016-01-03 21:13:40 // 3425
Van ilyen topik, hogy Ti kire dudáltok? ?
Marklar1552016-01-03 21:02:14 // 3424
Március óta nem dudált senki? :O :D
Coyote2015-03-11 14:28:04 // 3423
egy kis szösszenet:

haladok a Pesti úton a céges furgonnal. belső sávban megyek mert balra fogok kanyarodni. előttem egy másik furgon, a külsőben jobbra egy csuklós busz.
ekkor nagy lendülettel érkezik a busz mögé egy ajudis gyökér. be akart jönni élem, hogy a buszt meg előzze de nem fért be mert kevés volt a hely köztem és a másik furgon közt, így a busz mögé szorult.
elhaladtam a busz mellett majd az ajudis is.
ekkor jött amit nem értek. jobrol nagy lendülettel el megy mellettem majd hirtelen bevág élem és az előttem menő furgon közé majd hirtelen lefékez mire én is nagyot fékezek. ezután kivág jobra a szélső sávba és elviharzik....

ez most miért is volt? azért mert nem tudta a buszt meg előzni elsőre? arról én nem tehetek.
vagy ezentúl ha meg látok egy ajudit akkor huzodjak félre bárholis vagyok?
Ricsi 1472014-04-18 19:08:11 // 3422
http://videa.hu/videok/jarmuvek/1fb0UdDrwbiO56B3 ...
David | Centocinquantanove2013-11-28 09:53:31 // 3421
Tegnap kb fél 6-kor haladtam Tatabányára Tata felől a sötétben, amokoris azt látom a tükrömben, hogy Tata és Vértesszőlős között valaki a szembesávban vadul szaporázva előri a sort. Éppen az volt a szituáció, hogy jöttek szembeis, mondom ez pont mögém fog visszasorolni... hát nem, még rám is előzőtt. Félre kellett kapnom jobbra a kormányt, hogy beférjen a f@szkalapja, de úgy, hogy a lendülettől keményen fékezett is, hogy az addig előttem haladót meg ne tolja, szóval iszonyat meleg volt a pite.
Nyomtam neki olyan 3 perces dudaszerenádot, és megemlítettem a felmenőit is.
Valami önjelölt fittipaldi kb az 1.2-es Polojával menőnek érezte magát. Na mindegy, haladjunk tovább. Közben folytatta a közveszélyes előzéseket Vértesszőlős belterületén is ahol egyébként 40-es tábla van.
Tatabányára beérve a kétsávoson az első lámpánál a belső sávban megérkeztem közvetlenül mögé, ugyanis piros volt a lámpa, holott én elég ráérős tempóban szabály szerint mentem.
Zöldnél csikorogva indul, de úgy hogy kettesben is csikorog neki, 200m, megint piros a lámpa, közben cikázik a sávok között mint a mérgezett egér, én maradtam belül.
3.4 vagy negyedik keresztutcánál már én voltam elölrébb, úgy, hogy 1x váltottam sávot, és nem mentem gyorsabban mint a megendegett.
Marklar1552013-10-29 22:20:19 // 3420
Tegnap nem tudtam dudálni. Épp nem jó a duda a Dedrán amivel voltam :)
Jöttem hazafelé. M5 kifelé, régi M0-új M0-M7.
Rákanyarodtam az M0 ra. Ügye ott elég hosszan van egy dupla záró vonal. Látom nagy erővel mögöttem egy seat toledós át a dupla záró vonalon, be a belsőbe. OK, siet. Egy sz.t. Én 80-al mentem a lavina veszély miatt, s maradtam a szélsőben. Ez a majom meg mikor mellém ér tartja a tempót, s jön mellettem. OK. Teher autó utol ér. Ez még mellettem a belsőben. Padló gáz be elé... Villogtat???? Mögötte meg tömörülnek...
Ahogy lehet én vissza szélre. (anno még hallottam a jobbra tartásról)
Majd megint be, amikor kell. S olyan relatív 80-al, az az 85-90 el haladtam. Ez csak 79-81el a belsőben. Látom a tükörben, hogy villognak rá, aztán elég sokan megelőzik jobbról. Már el is felejtettem, hogy volt ilyen. Szigetszentmiklósi lehajtónál ismét utol ér. Persze ott már 100 a limit. Ő kb 100-al belsőben, vonatozik, mint egy mozdony... Áhhhh
Ákos912013-07-22 19:13:59 // 3419
Hétvégén haladok szépen 50-nel lakotterületen. Erre kapukijáróból kijön a papi egy porscheval, megáll az úton keresztben elfoglalva a sávomat. Kiszáll és kényelmesen, kapkodás nélkül megy becsukni a kapuját. Nem voltam messze tuti látta, hogy érkezem. Na megvártam míg eljönnek a szembejövők, rádudáltam majd kikiabáltam, hogy azért mert porsched van itt kell hagyni. Láttam nem tetszett neki.
Hihetetlen, hogy milyen emberek vannak. Porschera tellik de egy távirányítású kapura meg nem.
ystuc2013-07-10 17:38:57 // 3418
Én is sokat bringázok, valamint munkámból kifolyólag sokat vezetek autót, buszt, mikor mit. És el kell mondjam, hogy:

- a gyalogosok leszarják a bringásokat, a bicikliút szerintük járda,
- a biciklisek leszarják a gyalogosokat, a járda szerintük bicikliút,
- a biciklisek leszarják a bicikliseket, ha van egy kis hely csak azért is elém jön a lámpánál, hogy aztán én küzdjek a megelőzésével,
- a biciklisek leszarják az autósokat (azt hiszem ehhez nem kell kommentár),
- az autósok leszarják a bicikliseket, pl a bringaúton parkolással, vagy a körül nem tekintéssel egy bicikliút keresztezésénél,
- és tulajdonképpen itt mindenki leszar mindenkit...

Tisztelet a kivételnek!!!!! De hozzátenném, hogy én bringával igenis bringaúton közlekedem (ahol van), mert hát ugye egyrészt kötelező - bár ezt sokan nem tudják - másrészt biztonságosabb, mint az úttest. Ha autóval vagyok, akkor próbálok figyelni a bringásokra, de sajnos nekem is sok a rossz tapasztalatom. Arra meg már nem is térek ki, hogy az autósok is leszarják az autósokat... Én mondjuk próbálok kulturáltan közlekedni, az egyetlen, akinek mindig, minden körülmények között keresztbe teszek, az a taxis. Ha van rá igény, akkor ezt is kifejtem bővebben, de szerintem nem kell magyarázni a dolgot... :-)
msd2013-07-10 11:01:30 // 3417
+1.

Nálunk az egyik egyirányú utcában már többször ordítozott velem biciklis, mert kihúzódtam balra a balrakanyarodás előtt. Külvárosi környék, van, hogy apuka, anyuka, kislány egyszerre jön szembe a forgalommal bicklin, imbolyogva, fogalmatlanul, de nagyon nagy pofával... :/ Még csak rájuk sem kell dudálni, csak a jelenlétem miatt beszól az apuka a "felelőtlen autósnak", amiért veszélyezteti a kislánya életét. Megtörtént eset.
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak