Köszi mindenkinek a szép napot! Nem időzítetten és tervszerűen a fogarasi csapathoz sikerült csapódni, kellemes élmény volt a konvojozás az 1-esen :)
( kár hogy az idő nem a jóslás szerint alakult...)
Most értünk haza, jó volt a találkozó!! :). Jó volt a Fogarasi konvoj csapat is! :)) Marek szokás szerint döngetett a V6-al :)). Egy jó napot tudhatunk magunk mögött! :). Az idő nem volt valami barátságos, de tűrhető volt. Remélem, mindenki jól érezte magát.
Köszönöm a szervezőknek!! :-).
Megérkeztem. Mit is mondjak.... Nem bántásként, de Nekem nem jön be ez a helyszín. Biztos szép meg jó, meg nagy, meg különleges, de Én visszavágyom az esztergomi Bazilika elé... Lehet hogy maradi vagyok?!
Ha valaki nem megy el reggel 8-kor a fehérvári konvojjal, hanem később indulna, jelezze felém pls.(70/529-8174) Mi Kb. fél 11-kor indulunk asszonnyal...+ várok még visszajelzést két 147-es tulajtól. Indulhatnánk szintén a tesco-tól. Lehet, hogy összejönne egy "mini konvoj" :)