Fórum >> Egyebek >> Forma-1

Buves2005-01-16 18:28:20 // 8
A ferrári szerintem a legjobb csapat amit valaha létre lehett hozni, ezért verhetetlenek. Sumi, bár el kell hogy ismerjem, hogy ezen a bolygón a legjobb vezető cím az övé, nekem absz. unszimpi. A csapat központja, ezt viszont be kell látni. Rubbens, nem tud eleget. (túl erős a kontraszt) Ha lecserélnék őket, én leszek a legnagyobb szurkoló. (Jobb volt amikor még küzdeniük kellett!)
feszti2005-01-16 18:25:49 // 7
Természetesen hajrá FERRARI !!!!! :)))
..2005-01-16 18:25:11 // 6
Sőt a 70-es években (asszem) volt csapat is Brabham Alfa.Erről Fastcart, vagy Punishert kéne kérdezni, ők nagyon ott vannak a témában .
Buves2005-01-16 18:22:34 // 5
Na tessék, ezt nem is tudtam, de valahol utánna fogok járni! Ha igaz, milyen jó lenne ha még mindig így lenne! :)
..2005-01-16 18:17:40 // 4
Én nem csapatoknak, hanem egyes pilótáknak drukkolok. A kedvencem Jaques Villeneuve, akinek annyiban van köze az Alfához,hogy versenyzői pályafutását egy 33-assal kezdte.
András bácsi2005-01-16 18:15:40 // 3
Én nagyon nagy Ferrari hívő voltam még Bergerék idejétől. A Schumi-korszak valamelyest tompította a rajongást, az ember kevéssé szimpatikus nekem. Természetesen egy Barrichello-győzelem nagyon jó, a Ferrari győzelem is, de az öreg már nyugdíjba mehetne. Sajnálom, hogy kiveszett a tényleges verseny az utóbbi időben a F-1-ből. Az uralom szerintem az idén sem törik meg, legfeljebb tompul a különbség. Talán a BMW-s újoncoktól várok egy kicsit többet.
Thomasz2005-01-16 18:15:39 // 2
ha jól tudom az első forma1-es versenyeket alfa nyerte!!
SKrisz2005-01-16 18:11:59 // 1
Azt hogy kinek szurkolok nem kell titkolni... Naná, hogy a Rosso Isteneknek!:))) Centit nem vágom ugyan, de nagyon várom már én is az idei rajtot!:)
Buves2005-01-16 18:04:13 // 0
Nincs közvetlen köze a Forma-1 hez az Alfának* (sajnos), de biztos vagyok benne, hogy egy ilyen társaságban, akiket egy autó iránti szeretet hozott össze van még rajtam kívül olyan ember, akit érdekel az autósportok királya. Még néhány hónap (2,5) és kezdődik az idei szezon(én már vágom a centiket). Érdekelne, ti mit gondoltok az átigazolásokról, az "új" csapatról (Red Bull Team). Ki kinek szurkol és miért? Sumi lessz-e idén a világbajnok? Véget ér-e a Ferrari önuralom? Ki szoríthatja meg őket? *És ha már beszélünk róla tényleg nincs köze az Alfának a F-1 hez? (Az elején FIAT felirat van, pont mint a régi Bravómon, akár Alfa is lehetne!?)
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak