Fórum >> Egyebek >> Üzemanyagtöltő-állomások

gyugya2005-01-06 17:31:46 // 86
Igy meg jobban megerni. Ha nem vagy rest kannazni akkor a 3 tankolasbol 2 is tud lenni mert ugye 2 tankolas az plusz 40 liter kannaban.
Nemesis2005-01-06 17:22:05 // 85
Én erre azt mondom, hogy baromság. Én tudom mi az ügymenet. Egy MOL által megbízott fasiszta cég váratlanul megjelenik (PROFINFO), lezárnak mindent, mindenből mintát vesznek, azt elviszik a laborba és analizálják, majd kiforgatják a zsebeid, levetetik veled a zoknid (számlák és pecsét után nyomozva), átkutatnak mindent, szétgyalázzák a személyiségi jogaid (ekkor nézett nagyot a paraszt mikor elküldtem az anyjába hogy kit fogdosson meg ilyesmi), majd elmennek. Ha valami apróságot találnak véged (mármint a kútvezetőnek). Azért vannak hogy szopassanak, és hogy bezárhassák a kutat (azaz más kapja meg a vezetési jogot, és higyjétek el sok vállalkozó szellemű van, tudnék mesélni, nem gyengén meg a pénzosztás kié melyik kút legyen). Viszont ez már megint az elkalandozás kategória... Más: Vicces pl. hogy az EVO-t nem hozhatja csak EVO-s kamion... ez persze lehet parasztvakítás meg marketing (még szerencse hogy marketingen végeztem és füldugóval járok a "corába", hogy ne jusson el az agyamig a "vásárolj-vásárolj agymosó szarság! okosan megbújtatva az idióta zenék mögött). Talán a lényeg: Már nem ott dolgozom, viszont mikor megvettem a gépsárkányt, kb 1800km-t tettem meg csak kilencvenkilencessel. És ez azért érdekes, mert ugye nem volt viszonyítási alapom. Életemben először ültem bele az autóba, azonnal EVO-99 és így szoktuk egymást ismétlem 1800-2000km -en át. Nem egy tank meg fél tank, legalább 3 vagy 4. Majd ezekután fogtam magam és raktam bele 95-öst. Elszomorodtam... szarabb volt. Higyjétek el. És az ilyet érzi az ember. Az hogy kevesebbet eszik igaz, viszont annyival eszik kevesebbet, hogy csak azért baromság belerakni. Mondjuk fél liter. Kontra 70forint / liter. Szóval nem ez a lényeg. Más volt viszont a feeling, a vezetési élmény és a menettulajdonságok. Viszon a lényeg: ezért az árdifferenciáért nem éri meg belerakni annak akinek érdekes az mennyibe kerül a benzin. Ha nem érdekel akkor rakj bele. Ennyi, ilyen egyszerű... Még egy kis adalék: Jelen cégemnél elküldtek benzinmintákat nemzetközileg elismert laborba. Végeredmény leegyszerüsítve: a 95-ös nem éri el a 90-es oktánszámot. A 98-as jó esetben éri el a 95-ös oktánszámot. A 99-es kb. valahol a 96-98 környékén van. De ezen nem kell meglepődni, mert magyarországon élünk... Ezek után marad két dolog. A benzinkutakon szar a benzin, kivétel nélkül. Csak van ahol szarabb. A másik a szolgáltatások minősége. Ezt mindenki maga válogatja meg. Ha van pénzed és meg akarod fizetni a "csillogást, a luxust" menj a CORÁBA, ha nem ott a TESCO. Ugyanazt a szart esszük, csak az egyikbe fele annyi az E666. Ez érvényes a kocsidra. Engem viszont jobban zavarna az a helyetekben, hogy széthullik a kocsim ezeken a pusztulat-gennyes-szaros utakon. Viszont erre is van topic asszem. Hát ennyi...
lorinnyu2005-01-06 17:19:19 // 84
én kb havonta szoktam kijárni de más célokból és ha már ott vagyok tankolok! de miután már megszivtam befagyott(fater astrájával voltam :)) szoval kint csakis molnál, és omv-nél tankolok na meg esetleg petromnál de azzal vigyázni kel h melyiknél! szoval hülyeség h nem jó a kinti mol!
Buves2005-01-06 17:19:10 // 83
A távolság nekem is kábé akkora, a macera az, hogy nem mindig este fogy ki a benya, máskor meg nincs időm átmenni. Van hogy időm meg lenne csak akkor már azt inkább mással töltöm! Ja és X3 mert van hogy egy héten háromszor tankolok! Pedig lehet pont ezért kellene átjárni! :/
gyugya2005-01-06 17:14:33 // 82
Mi a macera a romaniai tankolassal? Ures tankkal ki. Auto teletankol, 20 literes kanna teletankol, hataron duty free shopban alkoholkeszlet feltankol, gyerunk haza! Foleg ha kozel a hatar.En Mateszalkarol mindig kimegyek tankolni, pedig oda azert 30-50 km a hatar. Ja es a mendemondak szerint pl. a romaniai MOL nem jo, Az allami Petrom kuton kell tankolni. En azt teszem semmi bajom. Mondjuk ott is felment mar a benzin ara, lassan a 200 forintot is eleri, szoval nagyobb tavolsagbol nem eri meg lassan kimenni.
gyugya2005-01-06 17:09:42 // 81
Szerintem azert sokan nem egy dologrol beszelunk. Az, hogy a kutasok hogyan tudnak sumakolni az egy dolog. Az en automon a kutas maximum a szelvedot mossa le, vagy megmeri a guminyomast. Itt a gond azzal van amikor, valaki leveszi a pipat, belenyom az autojaba 50 litert, DE valojaban csak 45 ment bele. Ez mar nem sumak szintu dolog, hanem sokkal sulyosabb. Ha azt megtehetik, hogy csalnak az oraval akkor barmit megtehetnek. Es a szomoru ez! Ez az amit nem igazan tud senki kivedeni.
lorinnyu2005-01-06 17:04:59 // 80
haverom tankolt V6 off renaultba csupán tele vagyis 60litert és vizezett volt mint állat,és a kut neve shell! persze ennek már van pár éve de akkor is
Buves2005-01-06 16:59:06 // 79
Legtöbbször Molon tankolok, az összes benya onnan jön, csak mindenki tesz bele egy kis adalékot! Volt már rá példa, hogy román OMV benzin volt a kocsimban (közel a határ) mondván, hogy ott is vannak drága jó autók és mennek vele. Nekem azzal se volt gáz, csak sok a macera vele! :( Az igazi jó benzin szerintem a V Power. Jobban megy jobban húz kevesebbet eszik. Ezek a 99-100 -asok bármely kútnál, nekem még nem okoztak semmilyen élményt, néha viszont szoktam lökni az autóba, a motortisztító adalékok miatt.
Punisher2005-01-06 16:58:15 // 78
Víz? Nem hiszem! Az durva lenne. Kijönnek a vámosok és bezárhat. A Tecsó nem csak vizet ad? :-))) Erre kicsi az esély, de legalább az alapanyag legyen jó. Egyébbként újabban én magamnak adalékolom a benzint ólompótlóval, mert a 98-ból kivette a MOL az ólompótlót. Még a motor hangja is más adalék nélkül.
Azmo2005-01-06 16:47:52 // 77
tőlem lehet ORK licensz is, akkor is vizezheti a jó kút tulaj!
Punisher2005-01-06 16:44:10 // 76
Jet-et kerülöm, mert szar a benzin. A MOL benzinadalék az ELF liszence. OMV-nél nem tankolok. Fontosnak tartom az adalékolt benzint, mert az keni a hengereket, szelepeket az égéstér felől, illetve tisztítja a rendszert.
Nemesis2005-01-06 16:41:24 // 75
Végeredményben olyan pénzszerzési lehetőség ami "senkinek nem fáj"... és tényleg. De nem nehéz vele bukni. Gyakorlatilag a kedves vásárlókat nem károsítod meg, csupán a sok "multit". A trükköt viszont nem árulom el, mert sokra nem mentek vele, csak ha mondjuk tietek a Strabag Rt. Mondjuk... Viszont találkoztam múlt héten egy kedves aranyos kutassal akinek alfája van és még a jattot sem fogadta el. Szóval nem fogadta el a jattot!!!!! Érdekes, mert ha mondjuk kalapom lenne meg bajszom meg suzukim meg undorító asszonyom akkor elfogadta volna. Hát ilyen világ ez, ne foglalkozzatok vele. És ez így van az élet minden területén. Én is ilyen vagyok. Ha jön egy köcsög autót venni -és mellékesen már első látásra gyűlölöm- majd meglátom, hogy alfája van én is másképp állok hozzá. Rohadt klikkesedés. De már eltértem a témától. Inkább egy kedves gondolat mindenkinek: "Ne hagyd, hogy a szürke hétköznapok eluralkodjanak feletted! Azt mondom, ne csak szóban dobálózz azzal a "b"-vel kezdődő kötőszóval, hanem gyakorold is. Mai tanácsunk: "Kefélj a fénymásolón!" Dobd félre a munkát és hajrá! Közben a másoló gombját is nyomogathatod. Ha elküldöd elküldöd a képeket, szívesen közzéteszem."
Punisher2005-01-06 16:36:38 // 74
Ezt határozottan cáfolom. Ha nem is megy tőle jobban a gép, de néhány típusnál konkrétan mérhatő fogyasztáscsökkenést lehet elérni. Jó, az árkülömbséget nem hozza vissza.
Azmo2005-01-06 16:36:34 // 73
Punisher miért a MOL, OMV, JET, stb. kút esetén tudod mit adnak? Ugyan már!
Punisher2005-01-06 16:34:07 // 72
Én nem merném kipróbálni a tesco-auchan benzint, amíg meg nem tudom mit adnak. 98-nál rosszabbat még soha nem raktam a kocsimba. A magas oktánszámnak egy széria motornál részterhelésnél van értelme. Amikor pl. 60-nál lepadlózod 4. sebességben, vagy erőlteted magas sebességi fokozatban emelkedőn felfelé kis sebességgel, mert ilyenkor az előgyújtásállítónak kevésbé kell visszavennie, mint egy gyengébb benzinnél, ezért erősebb lessz valamivel. A motorod élettartamára is jó hatással van a jó benzin, mert amikor "csörög" a motor, akkor rendkívül nagy terhelést kap a dugattyútető.
147seles2005-01-06 16:32:18 // 71
Adri: Ha matricat es egyeb kiegeszitot szeretnel akkor irj egy e-mail-t az info@draftpress.hu-ra.
brien2005-01-06 16:31:45 // 70
Ejjj, gyerekek, nem értitek a lényeget!!! Tankoljál mindig csak és kizárólag V-Powat, EVO stb. és megnő a motor élettartama... ez olyan mint a vízlágyító a mosógéphez Mire tönkremegy a motorod addigra az feleslegesen eltankolt V-powa árkülönbségéből, nemhogy egy új motort, de új kocsit is vehetsz :D Dehát kéremszépen scumákkert is ezzel megy...:D Egyél tehénszart 10 milliárd légy nem tévedhet :D
Giorgio2005-01-06 16:26:58 // 69
EVO99 = V-power Racing = egy nagy 0.
Giorgio2005-01-06 16:25:59 // 68
Ezért jó a JET, ott nincsenek kutasok. :-)) erre (is) fogják, hogy olcsóbbak.
lorinnyu2005-01-06 16:24:57 // 67
hogy a kutakrol is írjak! a gyorsforgalmin kifele a shell-nél tankoltam párszor ott nem volt gond!amugy eddig föleg essonal tankoltam. Egyszer kiprobáltam a shell v power-t de egyáltalán nem éreztem változást nem ment jobban és tovább sem tartott! Egyszer tankoltam tesco gazdaságosat még jó h keveset mert szar is volt! és teszteltem már az auchan benzinkutat is és arra nem panaszkodhatom csak a kiszolgálásra ,majdnem megvertem a taho paraszt rohadt szemét kasszást! az omv-t drágábbnak találom! probálta valak a super100 at és az evo-t? mik a vélemények? Tankolni mindig magam szoktam ,senkinek nem adom a pisztolyt!
KisP2005-01-06 16:19:25 // 66
vigintitria: ez szép tanulságos hozzászólás volt. sok trükköt hallottam már ,de volt nekem is egykét új.:)
lorinnyu2005-01-06 16:18:01 // 65
kimeritő volt a magyarázat! de most mindenkiben felkeltetted a dolgot h mi lehet az a dolog amiről nem beszélhetsz! de ezt is jó volt megtudni! köszike
brien2005-01-06 16:02:34 // 64
Te nyertél...szerintem! :D Viccet félretéve, ez végszónak sem utolsó
Nemesis2005-01-06 15:47:29 // 63
Szerbusztok!!! Nem dicsekvésképp mondom, de voltam benzinkutas, kb. 1 évig egy a királyi magyar benzinkúton. Nagyon könnyű volt átbaszni az embereket de ez kutasfüggő, hogy van aki nyomás alatt teszi, van aki azért mert jó a plusz pénz a semmin felül, van aki csak hobbiból mert seggszőr. Miért csinálja a következőt a kutas: bejön az emberünk és kér háromezerért vagy akármennyiért 95-öst vagy 98-ast vagy akármit, majd bemegy a shop-ba fizetni. Te meg szépen visszateszed a pisztolyt, megfogod 99es EVO-s pisztolyt és belerakod 3000.-ért a cuccost. Miért jó ez? Lényegében el kellett adni napi 600 liter evo-t ha nem adtad el levonták a jattból (mert a fizuból nem lehetett az a minimálbér, sőt néhány kúton még az sem volt). Patthelyzet. Ettől még volt aki lopott. Bejön a néni, jaj nézzük meg az olajszintet. Ott hagyod az újjad a nívónál bedugod, hopp máris hiányzik!!! Töltsük után. Üres flakon bele, újj elvesz, nívó bedug és minden stimmel. Vagy... Pipatömködővel kupak levesz (zárral egyetemben), szar olaj áttölt és elad. Ezekután este jön a sötétített bmw, kutas elvisz, erődőbe kirak, pisztoly a homlokhoz, sír megásat, kutas otthagy... megtörtént. Szélvédőmosó, hűtőfolyadék higítás... (vicces mikor a nagy hidegben már a placcon megfagy) ... és még ezer dolog. Van amiről még én sem beszélhetek. Van amikor pedig a központ csal... erre sem térnék ki. Érdekesség: Teletankolod a verdát és kevesebb a fogyasztásod (a Te mérésed szerint), mint amikor csak negyedig tankolod. Miért van ez? Miért van az, hogy a km órád is csal gyárilag? Esetleg azért, mert ha kannába tankolsz akkor pont annyi, mikor a kocsidba, minden más... nem tudom! Volt olyan is, mikor a kútoszlop végén a szemetesban volt a kanna és a kutas oda rakott egy pár litert. Viszont: A kutak nagy része már magánkézben van. "Ki van adva" egy cégnek aki ott azt csinál amit akar. Ebből követekezik, hogy nem Shellről, MOL-ról, Jet-ről kéne beszélgetni, hanem kútról és kútról. Attól még hogy az egyik mekiben beleszarnak a hamburgeredbe, attól még a másikba lehetnek rendesek. Lényeg a lényeg, hogy magatoknak tankoljatok, ha nem nézzétek végig a tanolást amíg vissza nem rakja a pisztolyt a helyére. Ne vegyetek semmit a kúton, és figyeljetek a pénztárnál mennyit kaptok-adtok. Továbbmegyek, ne kutat és kutat fikázzunk, hanem kutast és kutast. Ez pedig nehezíti a dolgot. Szinte lehetetlen kivéve ha már vannak span kutasok. Én is tudom melyik kúton kihez mehetek és kihez nem. Az óvatosság nem árt. De ez vonatkozik bármilyen más szolgáltató egységre (szórakozóhely, abc, lemezbolt, autókereskedés stb stb stb). Ez egy ilyen ország. Vannak rendes emberek és vannak gecik. Viszont ez mindehol így van csupán az arányszám változik országonként. Sokat tudnék még mesélni, sokat lehet vitatkozni, talán aszt mondom felesleges. Olyan mint a szar utakról való csevej. Ezen felül van ahol hivatalosan basznak át (pl. bankok) van ahol meg így. Ez van ezt kell szeretni.
Kazes☻2005-01-06 15:20:56 // 62
Bizony,már a 60-as évek óta.Akkor épült az első vezeték Szovjetúnió felé:Barátság1. 1975-ben hozták létre a közlekedési ágazatba sorolt Gáz-és Olajszállító Vállalatot,amelyet a rendszerváltozást követően a MOL Rt. szervezetébe integráltak.Ennek következtében a tevékenység változatlan folytatása ellenére a csővezetékes alágazatban ma nincs főtevékenységű közlekedési szervezet.
brien2005-01-06 15:19:20 // 61
Megvan :) "A Mol Rt. benzinár-képzési gyakorlata ellen még 2000 nyarán emelt kifogást a versenyhivatalnál a Magyar Autóklub (MAK). Az autós érdekképviselet úgy találta, hogy az olajtársaság jogsértően magas üzemanyagárakat alkalmaz. Nagykereskedelmi benzinárait ugyanis úgy számítja ki, mintha a mediterrán piacokról vasúton hozná az üzemanyagot. A valóságban viszont 20 százalékban a magyar, 80 százalékban pedig a szovjet utódállamokban található olajkutakból származó nyersanyagot maga dolgozza fel Magyarországon. Márpedig az így előállított üzemanyag - az autóklub szerint - olcsóbb, mint az importbenzin" http://www.nol.hu/cikk/335989/
Adri2005-01-06 15:16:15 // 60
Én ott tankolok, ahonnan látni a tartályokat. Korrekt lenne, ha a végén levonnák a számlából a megspórolt logisztikai ktg-et! :-)
brien2005-01-06 15:09:56 // 59
mint ahogyan annak sem volt foganatja, hogy a Magyar autóklub 2. fokon is pert nyert a MOL Rt. ellen, jogtalan benzinárak és egyéb nyalánkságok miatt. Megjelent róla egy cikk is népszava vagy ilyesmiben, elküldték emilen,de most nem találom... pl. úgy számolják az üzemanyagot, mintha oroszországból érkezne vasúton, namármost ehhez képest csővezetéken jön-megy a battai finomító és leányvállalatai között :)
2005-01-06 15:05:00 // 58
Az én kedvencem a "Olajszintet ellenőrizzem?". Majd egyszer megengedem neki és ha azt mondja kevés, leütöm ha azt mondja sok megdicsérem. Hát persze, melyik olaj képes uszkve fél perc alatt teljesen lefolyni. Apropó, Pécsett hol érdemes tankolni?
Azmo2005-01-06 15:04:30 // 57
na ez az, ilyenkor kell a különítmény a kisbuszba....hangtompító, állarcos kommandósok, a címeket tudják, mindent tudnak mindenről....csak hát, kéne pár kommandós, aki komolyan a hivatásának él és hisz abban, hogy ez megváltoztatható:)
Kazes☻2005-01-06 15:00:16 // 56
A feljelentésről csak annyit,hogy a tv-k is próbálkoztak már,pl.Napló,oknyomozó riportokkal,rejtettkamerás felvételekkel,de semmi foganatja nem volt.Pedig egyik-másik alkalmazott be is ismerte a csalásokat,de félnek.Mindenki szeret élni.
gyugya2005-01-06 14:54:53 // 55
Hat igen, elkepzelheto. Mondjuk en kifejezetten csak Romaniaban szoktam kannaba tankolni, de lehet megerne egy tesztet magyar kutakat vegigprobalni.
Kazes☻2005-01-06 14:52:35 // 54
De a Trabantomban volt,na meg a többiben is.Ha elfogyott a benya,a motor leállt és ha ügyes volt az ember,gyorsan átállította a benzincsapot a tartalék állásra,vissza 3 és még gurultában újra beugrott a motor és lehetett tovább hasítani.Aki béna volt,az leállt és indítózott,vagy tolhatta.
Kazes☻2005-01-06 14:47:32 // 53
Gyugya,egyszer majd téged is utolér,hogy ha nemis 22l-t,de 21l-t fogsz tudni véletlenűl tankolni a kannádba! Ne aggódj,ami késik,nem múlik!
szutyok2005-01-06 14:27:31 // 52
Különben is! Mi van a matekkal?
szutyok2005-01-06 14:26:14 // 51
Hogy magának semmi sem jó! A Makkosházi Mol szerintem elég korrekt!
Giorgio2005-01-06 14:18:03 // 50
Csongrádi sugárúti MOL-on tankoltam a kocsiba 46 litert, mikor kifogyott a benzin az autómból. eddig ez volt a legtöbb. Elvileg 42 lit. a tank. :-/
Giorgio2005-01-06 14:16:20 // 49
Algyői út, Shell: max autót mosni megyek, Selénia rallyra tankoltam itt V-power Racinget 13'000-ért nem ment tele a tankom. Ugyanannyit evett belőle, és jobban sem ment. Algyői út, JET: sűrűn tankolok itt, autónak semmi baja tőle, megy ahogy kell, rendes a pultos banda, bár van pár fiatal Béemvés meg Fócvágenes "vagány parasztcsávó", akik úgy néznek a gépsárkányomra, mint Binladen a papírrepülőre. Makkosházi út, OMV: kifordul a belem a helytől, ez a maffia gangelés nem tetszik. Ez egy Pénzmosoda, nem üzemanyagtöltő állomás. Makkosházi út, Esso: tankoltam már párszor, semmi különös, jó volt a mosójuk, sok nagyarc jár már oda is. Jellemző: az egyik pénztáros(!) "hellóbébi"-nek GTVje volt. biztos jól "megdolgozott" érte a főnöknél MOL kutak: Yechh.....:-PPPP Bajai út, Texacoból-Shellé avanzsált kút: nem tankoltam még ott Etelka sor, Agip: haveromé, egyebet nemtudok, kérem kacsojja ki...:-) nem akarok mondani rá semmit másik Agip: fóvágenes, nagyautós gangelős hely, prosztó kiszolgáló személyzettel. Pont.
gyugya2005-01-06 14:10:35 // 48
Ezt a femkannas dolgot nem nagyon ertem. En rendszersen tankolok 20 literes fem kannaba. Beallok a kutra. Telinyomom a 20 literes kannat. De a 20 liter mar csak ugy megy bele, hogy joforman jon ki a szajan. Szoval a 20 literrel pont tele van. Hol tudom itt a csalast lefulelni? Arr agondolsz, hogy esetleg vanm olyan kut ahol a 20 literes kannamba akar 22 litert is tudok nyomni? Nekem eddig a legtobb amit tudtam az autoba rakni az 49.5 liter volt, 51 literes a tank, de mar eleg reg ota kerestem kutat, tehat mar biztos, hogy nem sok volt benne. Olyat el sem tudok kepzelni, hogy tobbet tankoljak a tankba mint ami belefer. Lehet en vagyok csak naiv, de en bizom a kutakon az OMH matricaban, ha meg tudtok olyan kutat ahol csalnak fel kell jelenteni.
Viktor852005-01-06 14:10:07 // 47
Olasz: De van a régi kocsikban is olyan, nekem volt gépen .pdf-ben 1984-es 33oskhoz szervízkönyv és abban is 40-42 litert írt a tankra és 5.5 litert "tartalékra".
szutyok2005-01-06 14:09:07 // 46
Úgy látszik valóban nem lehet egy kalap alá venni az összes egyforma színű kutat! Nekem eddíg bejött, bár mindíg ugyanott tankolok!
Viktor852005-01-06 14:07:29 // 45
Szutyok: én is tankoltam sima V-powert (95öst), de örültem hogy haza tudtam vele menni, fele olyan erős lett és alig volt alapjárat. (Tatabánya)
Csöri2005-01-06 14:00:05 // 44
A Shell kutaknál igen nagy a szórás az üzemanyagminőségben. Tankoltam már olyan vé póvert amitől a kocsim szinte menni nem akart, és olyat is amitől megtáltosodott.
KisP2005-01-06 13:55:32 // 43
Sziasztok! Szegedieknek és arra járóknak tudom ajánlani a Bajai úti Shell kutat. Ott tuti nem csalnak,ott dolgozik egyik haverom és mesélte hogy ott tuti biztos 0%-os eltérés van.És a vpowert is bizonyítottan Berlinből hozzák. Nekem ennyi elég,ott tankolok mostantól.Adok a véleményére,megbízható a srác. Viszont az Algyői Shell kútnál más a tészta, ott tapasztalatom és családom szerint szar minőségű benzint és gázolajat adnak az is előfordulhat hogy csalnak is vele. Ugyancsak Algyői úti Jet kútnál tankoltam már párszor, olcsóbb a benya mint a konkurenseknél.De személy szerint nem bízom az ilyenekbe, ki tudja mivel hígitják.Vajon mitől ilyen olcsó? Makkosházi úti OMW-ről,régen jó véleményem volt,de mostonába minden este maffia-találkozót rendeznek,ez már eleve rontja a kút megbízhatóságát. Az ottani 95 és 98 benzin szerintem elég gyatra minőségű, nem megy az autó,gyorsan meg is eszi.... Ezek persze szigorúan az én magánvéleményem!:)
Robi2005-01-06 13:37:42 // 42
Amíg nem tudtam olcsón gázolajhoz jutni, csakis és kizárólag az OMV-nél tankoltam. Soha semmi negatívat nem tapasztaltam velük kapcsolatban. Ellenben a Shell-t rühellem, mint a szart. Nem csak átbasszák az embert, de még szarabb is a gázolaj minősége. A sors fintora, hogy tőlük tudok 140 Ft/liter-ért gázolajat boltolni.
lee752005-01-06 13:27:03 // 41
egyebknet kutnal a kutasnak meg csak aszt sem engedem meg hogy a kocsimhoz erjen az a biztos
lee752005-01-06 13:24:02 // 40
szisztok nekem a kutakrol a velemenyem a következö shell:nagy tolvaj banda es a benzinjuk szar,en is tankoltam a szörnyetegbe egyszer vpower racinget es semmi de abszolute semmi különbseg nem volt es raadasul a 45literes tankoba 52.5liter ment bele na ez azert mar durva!!! mol:viszonylag korektekanyira nagyon nem csalnak a benzinjuk viszont k..va szar soha nem tankolok molnal a legutobb amikor tankoltam rangatott gyorsulasnal nem ment es mindem porcikajaval tiltakozot a benzin ellen ömv:tolvaj egy banda mint a shell de legalabb a benzionjük jo en altalaban ömvnel tankolok ezt szereti a szönyem castrol:jo kerdes korrektek viszont nemigazan tudom milyen a benzinjuk egyszer max ketszer tankoltam naluk olyan semleges katagoria. jet:jelenleg eppen perrbe allok velük mert törtent egyszer hogy apam offosladajat vittem tankolni a jet volt legközelebb tankoltam es indultam hazafele kb olyan 500metert mentem amikor a offos kocsi rangatni kezdet es lealt,a lenyeg:szetszedes utan kiderült hogy vizes volt abenzin de nem kicsit a 40hez kb 2liter!!!!!viz jött ki azert ez egy kicsit durva es eszt meg utanam negy autssal is megtörtent namarmost egy ladanal karbi lekeap üarendszert kitisztit ez mindöszesen kb 3-4orat vett igenybe összeszerelesel együt,de ha belegondolok hogy ez az en ts-mel törtenik meg a penztarcam is belefajdul,ugyhogy ovatosan kollegak!!!
brien2005-01-06 13:03:58 // 39
jah, nem ide tartozik, de ma is láttam egy fekete 156-ost az Árpád úton parkolni újpesten, mindig ott áll valami gyógyászati bolt elött, szegénynek meg van törve a bal segge :( hmc-844 vagy valami ilyesmi a rndsz. Szóljon a gazdája ha itt van, hogy melyik ablakba integessek :D
BeeGee2005-01-06 12:55:43 // 38
Én is annál az ÖMV-nél tankolok, szinte mindig. Korrektek, a kiscsajok meg nem tudnak számolni, szerencsére úgy, hogy én járok jól - egyszer 5Kval számolta el magát. :) A shellnél egyszer megengedtem a kutasnak (én barom) hogy töltsön után olajat a 146ba. Nem az olcsó fajtából volt (4K/L) és előttem nyitotta ki. Egy héttel utánna gyürűzni kellett a gépet :( Nemtudom, hogy az olaj miatt-e, de azóta ablakot mosni sem állok meg shellnél.
TtK2005-01-06 12:27:41 // 37
A BAH csomóponti OMV kút korrekt. Én eddig mindig ott tankoltam, de most megnyílt a budaörsi Tesconál is a gazdaságos benzinkút, úgyhogy átszoktam oda. Edddig vagy háromszor tankoltam ott és az is korrektnek mutatkozik. Kutas meg nincs. :))
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak