Fórum >> Egyebek >> Pályaautózás

Blade2011-05-20 13:24:31 // 10
Igen nyilván az igényektől függ a dolog.
Egy januári nyilt nap Ascariban vagy Almeriában nem olcsó mulatság, de felejthetetlen élmény egy életre az biztos:)
A környező országok más kategória , egy Grobnik sokkal kevesebből is kijön, pláne a Slovakring, az olyan mintha itthon lenne. Tulajdonképpen hazai is.... Nem túl sokból kijöhet egy RedBull Ring, és Brno is.
2008-ban 3 napos pályázáson voltam Mugellóba, szállással utazással és a pályabérlet ha jól emlékszem olyan ~ 220k-be került:) De amíg élek nem feledem...
BeeGee2011-05-20 13:17:44 // 9
Nekem is fel van írva a listára - dátum nélkül :)
Most a fék van napirenden, csak érne már ide a futár..

BTW, a külföldi pálya nap jól hangzik, csak félek, hogy vajmi kevés jelentkező lesz rá itt, sztem ne fektess bele sok munkát.
Blade2011-05-20 13:14:11 // 8
Ha már Q2.
Én tervezem a cserét Q2-re a GTA-ba, és KriszKing is. Ha lenne még érdeklődő, akkor az nagyon jó lenne,mivel minél több kitet rendelünk, annál több kedvezményt adnak rá:)
Szabeee2011-05-20 13:13:00 // 7
ez egy nagyon pozitív dolog, ha a kocsim futóműve és motorja lesz pályanapra alkalmas állapotban, biztosan kinézek én is egy ilyenre
Blade2011-05-20 13:11:19 // 6
Igen, külföld is minden további nélkül:))
Szerencsére van egy kapcsolatom,aki rendszeresen szervez külföldi pályanapokat motorosok részére, vele voltam 2008-ban Mugellóban is:) Nagyon jól kiépített kapcsolatai vannak külföldi szervező cégekkel, szerintem el tudna indulni autós vonalon is, majd beszélek vele. Ha tud segíteni a szervezésben, akkor egész Európa megnyílhat előttünk, dél Spanyoltól Olaszon át Németországig minden világhírű pálya szóba jöhet:) Jelenleg is szervez nyílt napokat Almeriába, Jerezbe,az Ascarira, Portimaoba, Mugellóba, Misanoba, Nürburgring, A1Ring (mostmár RedBull), Slovákiaring, Brno, Grobnik stb. És persze a hazai pályákra is,olyan alkalmakkor, amikor egyébként nem tudnál magadtól felmenni, mert zárt körű rendezvény van. Ilyen esetben egy külföldi szervezőtől intéz helyeket.
Európai nyílt napra rendezi a szállást és az utazást is, és mindig a legjobb árakat kutatja fel:)
BeeGee2011-05-20 12:59:57 // 5
A kettő nem zárja ki egymást :) Ha van dátum akkor jelentkezem eurora.

Hungaroring:
GT Q2 (tuningmentes állapot): 2.38
GTV 3.2 (tuningmentes állapot) 2.30
Szabeee2011-05-20 12:57:56 // 4
külföldön is? pl. Szlovákia?.... esetleg valamikor egy Slovakiaring-es autózás?
Blade2011-05-20 12:42:35 // 3
Kakucs is nagyon jó lesz biztosan, de hasonlót lehetne szervezni az Euroringen is. Ott is nagyon sok a nyilt nap, és a tömeg sem akkora, szerintem lelehet velük tárgyalni, hogy lefoglalnánk egy délelőtött vagy egy délután:)

Nekem Euroring 1.29 :)))
BeeGee2011-05-20 12:35:29 // 2
Jöhetnek ide idők is, pályánként mihez tartás végett :)
Illetve mikor lesz a következő EuroRinges móka?

Nyár végén egy Kakucs Ringi AlfaAmore pálya nap tervbe van véve. Mini pálya, mini igénybevétel, de azért jó móka. AlfaCity után elkezdjük szervezgetni, mert két lehetőség van: ha vagyunk elegen, akkor csak az Alfásoké, ha nem leszünk elegen, akkor be lehet társulni a Front Engined Porsche Klub mellé, akikkel tavaly voltunk.
Blade2011-05-15 11:22:52 // 1
Jó lenne egy ilyen topic is, mert a közelmúltban is lett szervezve pályanap valamelyik hazai versenypályán, a jövőben pedig még inkább valószínű, hogy felélénkül, azaz kialakul egy társaság. Tervben vannak külföldi pályanapok is. Ebben a topicban tudnánk megbeszélni a részleteket, és tervezni a következő eseményeket. Mert igény van rá.
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak