Blog
Bontott tankajtó, a tankbetöltő körüli rozsda kezelése és az ajtó fényezése, valamint a jobb hátsó ajtónál hiányzó kavicsvédő fólianhelyének rozsdátlanítása, mert szétverték a kavicsok. A matrica is megvan, csak fel kell ragasztani.
Tanksapka: 7000,-
Fényezés: 11.000,- festék 1dl keverve: 2.000,-


Kapott az autó új Bosch gyertyákat, és új vízhőfok jeladót.
Alapjárat még mindig ingadozik. Hidegen le is áll néha. :(
MONROE Spirál rugók 13 000 ft
ültetett Novitec rugó helyett
Az autó idén 12 éves lesz. Kilométert tekintve gyerek még, most lesz benne 176000. De eljött az idő a kettőstömegű lendkerék cserére. A kuplungtárcsa kevlározva lett, valamint a kinyomócsapágy is cserélve lett. Illetve a fékolajat és a váltóolajat is lecserélték. Valamint bekerültek a led égők a xenon szettek helyére a reflektorba és a ködlámpába. Egy két apróság is meg lett csinálva. Az ablakmodul a riasztó bekapcsolásakor nem húzta fel az ablakokat, ez most már oké. A hátsó ablakemelők szarakodtak, főleg a jobb hátsó, nem mindig ment fel teljesen az ablak. Az ablakemelő motorok ki lettek takarítva, úgyhogy most megint rendben vannak ezek is. Valamint a bal oldali tükör mögötti tömítés ki lett cserélve, mert ott többször is előfordult, hogy nagyobb esőben, vagy autómosáskor befolyt a víz. Ez még nincs tesztelve, de remélhetőleg ez is rendben lesz. A művelet ismét Zé műhelyében lett végrehajtva.
Kapott a jobb eleje egy lassú defektet, mire észrevettem már csak 0,7 bár volt benne. szépen le is nyalta a belső felét a guminak az így mászkálás, még az oldalfala sem úszta meg. Így a javítás helyett csere lett a defektből. Két első gumi lett cserélve újra.
A LingLong gumikba idáig lett 25630Km tökéletesen meg vagyok velük elégedve, sajnos ebben a méretben most nem sikerült jó áron találnom ezért a Superia ECO Blue gumikra esett a választás, leginkább az olcsósága miatt.
Jelenlegi óra állás: 269182Km




Kicsit átalakitásra kerültek a 166 fényszórói,kapott matt fekete belsőt és COB Led karikákat.
Kicsit béjemwés lett,de szerintem jól mutat :D



Ma végre bekerült az új klímahűtő. Mondanom se kell a régiből úgy kellett kimelegíteni a csöveket... Kapott még a kicsike új stabilizátor szilenteket és új lengőkarokat. Klímatöltés megvolt, tolja befelé a 7.5 C°-os levegőt. :P
Az a biztos, ha a vezerlessel minden rendben van, igy hosszbordas szij es vizpumpaval a vezerles mostmar uj.
A kocsi olcso volt, mert a turboja tonkrement, igy ezt kellett eloszor cserelnem. Kapott egy felujitottat es most szepen huz.
Ami meg lenyeges 134e miles:Olaj, olajszuro es uzemanyag szuro valamint levegoszuro csere.
133000 miles
3
520
Fórum
Friss topicok
- Alfa reklám
- Spider
- Giulia
- Alfa történelem, híres ...
- AlfaCity 2025 - július ...
- A Stellantis menedzsmen...
- Zenebutik
- Filmek
- 164-166
- Ugyanaz kicsiben
Tagok
Új tagjaink
- UTPcableman
- rajkailaszlo
- Tamas.F.Lamas
- Filip05
- Milán147
- copernico
- PolgárViki
- Bimbi10
- grimedth
- Frankie145QV