Blog
kb 3 hete elkezdődött a hűtővíz hol kevesebb hol több eltűnése látható nyom nélkül.
illetve az izzítás visszajelző villogása, de nem minden indításnál, s reggelente hideg motornál kék füst egyre intenzívebb megjelenése, illetve dadogó hangú alapjárat, mintha egy-két henger nem menne tökéletesen
s mára kaptam időpontot a dokihoz, várom a fejleményeket
átnyergeltem drótszamárra
Csak mert már nem emlékszem mikor cseréltem utoljára, mintha valamivel tisztább lenne az új....
Km. állás: 191480


Ma reggel úgy fogadott eLeNoR,hogy valami köcsög unalmában ősze karcolta:(
Elég rosszul nézett ki mérgelődtem is rendesen.Főnököm minden szart összevásárol a Teleshopról.Kértem tőle próba kép egy kicsit hátha segít.És lám csodát karc eltűnt.A flakont is oda adta ami még félig van.Remélem nem kell használnom többet.:)





A belső levegőt befújó ventilátor szó szerint elfüstölt, nem kis ijedtséget okozva ezzel nekem. Arnotól vetem 1et. Kicserélni elég nagy szívás, de megoldható a klímagáz leengedése nélkül.


A km számláló LCD egyre több digitet nem tud kijelezni. Így a km állást nem látom, nem tudom mikor kell olajat cserélni, nem tudok fogyasztást számolni. Régen már cseréltem LCD-t, de az eddig (1év) bírta. Frob küzdött hasonló problémával, és egy más fajta LCD felhasználásával oldotta meg a problémát. Ezt nekem is megcsinálta, azóta tökéletes. Köszi Robi!

A gumi ki volt szakadva bakon, nem éreztem, hogy gond, de nem tetszett, cserélve lett.
Kapott új ablaktörlő kart bal oldalra, mert a régin a segédkar műanyag rögzítője eltört. Kapott mellé új Valeo lapátokat is.
Csöri jelezte, hogy amíg nála volt a kocsi, kétszer is lemerült az aksi, egyszer bikázni is kellett. Mint korábbi blogjaimból kiderül, már régóta küzdök ezzel a jelenséggel. Javasolta, hogy szereltessem ki a Weka rablásgátlót, mert valószínűleg ez a bonyolult rendszer szívja le az áramot.
Elmentem a Vilcomp-hoz (annak idején Ők szerelték be) és kiszereltettem a rendszert.
A kiszerelés előtt az áramfelvétel 70-80 mAh volt, most 10 mAh. Remélem ezzel végleg megoldódott a probléma.
0
1219
Fórum
Friss topicok
- Forma-1
- Giulia
- Együnk-igyunk, amíg teh...
- Coffee - Minden ami kávé
- Tonale
- Zenebutik
- Csevegés (Á la Alfa Rom...
- Spider
- Filmek
- Oldtimer, youngtimer
Tagok
Új tagjaink
- Kaccsa
- ramirez001
- “ Kevin “
- Rókus
- benebp
- Gyuszkó 159
- Olxander
- UTPcableman
- rajkailaszlo
- Tamas.F.Lamas


