Blog

Volt egy kis idő és hát unatkoztam is, hát feltaláltam magam, adott volt egy fa utánzatú középkonzol, carbon fólia és hát nekiláttam lesz ami lesz alapon, megcsináltam a saját egyedi carbon középkonzolom, ami szerintem nem is lett olyan rossz.

 

Ismételten új cuccokra tettem szert, szép lassan de biztosan alakulgatunk :D

Az idő még mindig jó hát ismét alkottam kicsit, lefújtam és feltettem a helyére a szárnyat

Elértünk egy nagyon szép kerek számot és születésnapomra párom és barátunk Lambi156 megleptek egy olyan ajándékkal amire már rég fájt a fogam, nagyon boldog voltam, ezúton is köszönöm nekik.

Kedves páromtól kaptam, hogy minden nap kellemesen induljon a reggeli kávézásom :)

Mivel az idő is engedte meg az időm is így hát nekiláttam és feltettem a helyére :)

Minap kedves barátomtól Lambi156 kaptam :D köszönet neki!!! Már csak fel kell tenni a helyére

2000-res fordulat alatt nem mindig reagált gázadásra az autó.Javasolták nézek rá a légtőmegmérőre.Reakció elég lassan volt gázadáskor ezért csere mellett döntöttem.linzenbold felajánlotta az autójából megmaradt Bosch (0281002309) kb. 10K ment LMM-et.Ezt vettem meg és raktam be.Most úgy néz ki minden ok!

Köszi linzenbold!

km:149640.

 
>> Szervizmizooo // Alfa 159 1.9 JTDm 16v Turismo // 2014-02-12

Ma kapott egy pár Carexpert lapátot, mert a régi csak pattogott meg csíkozott :D Ez olyan mint az álom remélem sokáig jó lesz.

A képen a piros adaptert le kellett pattintani a lapátról és a zölddel jelöltet felpattintani ügyelve arra, hogy a nagyobb átmérőjű furathoz kerüljön a műanyagon levő lyuk.

 
>> Szervizvzsiros // Alfa 159 1.9 JTD Sportwagon // 2014-02-10

Elvittem Zolihoz, és végre megkapta a vásárlás utáni első olaj és szűrőcserét, valamint jól át lett nézve. Minden szuper, minden ok.
Javaslatra hamarosan még a vezérlést is cseréltetem, valamint kap egy alvázvédelmet - amivel ismét jó pár évig nem lesz gond...

93.000km