Blog
Az előző kocsiról nekem nagyon tetszett a napellenző fólia és mivel még az is nálam volt elvittük mind a kettőt és csináltattam rá egy ugyan olyan fóliát.


Ma végre megtörtént az utolsó fázis most már teljes mértékben az enyém az autó :P Már csak arra várok hogy megküldjék a törzskönyvet.
Megtörtént a biztosítás megkötése is :) Már csak az okmányiroda van hátra és megvan az átíratás.
2012-04-02.-án megtörtént az eredetiségvizsga, nem volt semmi galiba.
2012-03-31.-én rátaláltam a hirdetésre és miután elmentünk megnézni és a látottak alapján megtetszett, így hát nem maradt más mint megírni az adásvételit, kifizetni és hazahozni. Nem az első képeken látható felnivel hoztam haza mert úgy hogy nem kértem sikerült 150000-t lealkudni az árból. A hazaúton teljesen jól viselkedett a vas, egy szavam nem volt rá, meg voltam elégedve. :)








igen jó volt köszönjük a szervezőknek és sikerült megcsinálni a nagy alfás félkört is ,köszi mindenkinek :)












A 2008-as esztergomi találkozó után , ami számomra az etalon volt a helyszin hangulata miatt ,most voltam elöször alfacityben. Ez a komáromi engem nem ragadott magával, lehet a rossz idö miatt. Remélem jövöre megint lesz találkozó a bazilákánál.












Megint esett. Szerencsére nem egész nap, mint tavaly, hanem csak részletekben kaptuk az égi áldást. Ez mindenképpen pozitívum. A rendezvény végére még a nap is kisütött. :-)
A csapat jó volt, a hangulat jó volt, az autók szépek voltak, egyedül tényleg az időjárásra lehet panasz, de nyilván erről nem tehet senki. Jól éreztük magunkat! :-)
Az eredményhirdetés utáni bekiabálós-kérdésmegválaszolós-nyereményözönben sikerült jó választ adni kérdésre, így a két évvel ezelőttihez hasonlóan ismét nyertem 5 liter motorolajat, kiegészítve motortisztítóval, féktisztítóval és bogároldóval. Köszönöm! :-)









