Blog
Pár apróság érkezett a járműhöz a mai napon:
- 2 pár Osram Cool Blue H7 izzó,
- 1 pár Osram Ledriving W5W LED helyzetjelző izzó,
- 1 pár fehér kígyós matrica,
- 1 pár lóhere matrica.
Ezen felül kaptam a matricák mellé ajándékba többek között egy Alfás kulcstartót is, így végre méltó kulcstartót kapott a garázskulcs is.
Az autó kulcsára sajnálom rátenni, mert félek, hogy összekarcolná a középkonzolt az indítógomb és a kulcs nyílásának környékén.

Pár ezer kilométer megtétele után bebizonyosodott, hogy a nemrég cserélt alsó szilent helyett jobb oldalt alsó lengőkar cseréje lett volna esedékesebb... ez most megtörtént, így maradt tartalékba egy szinte új jobb oldali első, alsó szilent.
Ugyan ezen napon olaj, olajszűrő és légszűrő csere



Valamilyen uton modon a Klima elengedte a gazt, nyomot nem talaltunk hogy eresztene,uh fellett ujra töltve, majd meglatjuk mi törtenik.
Hátsó futómű felújítás következik: két lengéscsillapító, kerékagy szilentek, kereszttartók, alsó csavarok, stabilizátor rúd, stabilizátor pálcák, stabilizátor gumi.
Továbbiak: termosztát, első fékbetétek.
Lengéscsillapítóból Monroe Reflex-et kapott (E4940), mert ez való a sportcsomagos 156-ba.

Hatvani Győr
3 éve ezen a napon vettem és azóta sem bántam meg egy cseppet sem. Még mindig imádom és fülig érő mosollyal vezetem. :)
Miután másfél hónapot vártam a Carcarpit.hu ígérgetésére, végül kaptam egy levelet, hogy a sok rendelés miatt az én megrendelésemet nem tudják teljesíteni... Vicc!
A főnix autószönyeget kerestem meg másodjára, ahol 3 nap alatt elkészült a méretpontos szőnyeg, végre. Elég faja lett és a srác is nagyon segítőkész volt!
A förtelmes univerzális, kuplung alá beszoruló gumiszőnyeg végre kikerült...

